Telefon: 0212 461 44 41

Hafta içi-Cumartesi:09.00 18.00

Hakkımızda

Huge Template Collection

Hakkımızda

2M Mühendislik olarak 1990 yılından bu yana hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz. Bizleri tercih eden bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunuyor olduğumuz hizmetlerde kaliteye, başarıya ve profesyonelliğe özen gösteriyoruz.
Müşterilerimizin memnuniyetini merkezi noktamıza alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü biz, müşterilerimizin memnuniyetinden gücümüzü alıyoruz.

Uzun yıllar içerisinde sayısız hizmette bulunduk. Bu hizmetlerimizden elde etmiş olduğumuz başarılar, aslında bizim tecrübelerimizin ta kendisi. Hizmetlerden elde etmiş olduğumuz tecrübelerimizi yeni hizmetlerimize yansıtmayı ihmal etmeyerek her daim yeniliğe ve gelişime açık olduğumuzu vurguluyoruz. Sektörde çok sayıda bu yönde hizmetini sunan firma ve şirket olmasına rağmen 2M Mühendislik olarak önemli bir konuma erişmiş durumdayız. Bizleri tercih eden müşterilerimiz güvenli adreste bulunduklarını çok kısa bir süre zarfında fark edebiliyor ve bu güven dahilinde mükemmel işlerin çıkarıldığını gözle görebiliyor. Bu durum vesilesi ile de bizleri tercih eden müşterilerimizin sayısında artışlar gördüğümüz gibi, devamlı müşteri sayılarımız da artışlar görmemiz gayet muhtemel oluyor.

Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri hizmetlerinde profesyonelliğin, kalitenin ve tecrübenin ne kadar büyük önem arz ettiğinin farkında olan ekibimizle hız kesmeden işlerimizi sürdürmeyi devam ettiriyoruz. Hizmet verdiğimiz müşteri sayısı artış göstermeye devam ediyor. Başarılı hizmetlerimizden kaynaklı olan bu artış, bizim işimize daha iyi bir şekilde odaklanmamıza da zemin hazırlıyor.

700+
Mutlu Müşteri
125+
Çözüm Ortağı
312+
Proje Yönetimi
490+
Isıtma & Soğutma Sistemi


Referanslarımız